O nás

Záhradné centrum Peter Holocsy vzniklo v Malinove, v obci vzdialenej od Bratislavy 13 km, v roku 2007.

Založili ho manželia Holocsyovci, ktorí sa záhradníctvu venovali dlhší čas aj pred založením vlastného podniku. Naplno uplatniť svoje záhradnícke i podnikateľské schopnosti im však umožnilo až vlastné záhradné centrum.

Nájdete v ňom širokú ponuku okrasných drevín, teda rôzne kríky, listnaté aj ihličnaté stromy.

Na jar a na jeseň si tu prirodzene možno vybrať aj zo širokej škály ovocných stromov. Bohatá je aj ponuka letničiek, skalničiek a trvaliek.

V jesenných mesiacoch (október – november) sú v záhradnom centre na predaj okrasné tekvice, chryzantény, ale aj vence a ikebany, ktoré sa vyrábajú priamo tu.

V decembri tu možno nájsť zas adventné vence, svietniky a dokonca aj vianočné stromčeky. Veľmi obľúbené sú v posledných rokoch najmä vianočné stromčeky v kvetináčoch.

Ponuku centra dopĺňajú aj substráty, hnojivá, trávové semená, kôra či iný tovar, ktorý záhradkári bežne potrebujú.

Súčasťou predaja je aj bezplatný rozvoz zakúpeného tovaru do okolitých obci.

Okrem samotného predaja poskytuje Záhradné centrum Peter Holocsy viacero služieb, ako je údržba záhrad a zelene, úpravy terénu, výsadba strešných záhrad, hnojenie, kosenie, ale aj výsev trávnika či kladenie trávnych kobercov. Skúsení odborníci tohto centra dokážu pripraviť celý návrh a realizáciu záhrady, ktoré splnia predstavy aj náročnejšieho zákazníka.

V Záhradnom centre Peter Holocsy vždy nájdete ľudí zapálených pre svoju prácu. Ponúknu vám nielen kvalitný tovar, ale aj odborné poradenstvo pri skrášľovaní vašich domovov a záhrad.